Wyniki korekcji i stabilizacji w urazach i zniekształceniach kręgosłupa z zastosowaniem instrumentarium Cotrel-Dubousset.

Opis bibliograficzny

Wyniki korekcji i stabilizacji w urazach i zniekształceniach kręgosłupa z zastosowaniem instrumentarium Cotrel-Dubousset. [AUT.] ANDRZEJ SKWARCZ, PIOTR MAJCHER, MAREK FATYGA, JACEK SŁONIEC. Chir. Narz. Ruchu 1995 t. 60 supl. 1 s. 67-70, bibliogr, Materiały X Sympozjum Sekcji Spondyloortopedii Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Olsztyn-Waplewo 1995.
Skopiowane!
Kliknij opis aby skopiować do schowka

Szczegóły publikacji

Źródło:
Chirurgia Narządów Ruchu i Ortopedia Polska 1995 t. 60 supl. 1, s. 67-70, bibliogr.
Rok: 1995
Język: polski
Charakter formalny: Publikacja w suplemencie
Typ MNiSW/MEiN: Praca Oryginalna

Identyfikatory

BPP ID: (27, 2634) wydawnictwo ciągłe #2634

Metryki

0
Punkty MNiSW/MEiN
0
Impact Factor
5,00
Punktacja wewnętrzna

Eksport cytowania

Wsparcie dla menedżerów bibliografii:
Ta strona wspiera automatyczny import do Zotero, Mendeley i EndNote. Użytkownicy z zainstalowanym rozszerzeniem przeglądarki mogą zapisać tę publikację jednym kliknięciem - ikona pojawi się automatycznie w pasku narzędzi przeglądarki.

Skopiowane!

Informacje dodatkowe

Rekord utworzony:3 sierpnia 1999 08:53
Ostatnia aktualizacja:28 maja 2018 22:57