Transformacja systemowa w Polsce na tle przemian społeczno-kulturowych w świecie współczesnym.
Opis bibliograficzny
Transformacja systemowa w Polsce na tle przemian społeczno-kulturowych w świecie współczesnym. [AUT.] RENATA BOGUSZ. W: Wybrane elementy socjologii. Podręcznik dla studentów i absolwentów Wydziałów Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu akademii medycznych. Red. Anita Majchrowska Lublin 2003, Czelej, s. 131-140.
Szczegóły publikacji
Źródło:
Wybrane elementy socjologii. Podręcznik dla studentów i absolwentów Wydziałów Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu akademii medycznych. Red. Anita Majchrowska, s. 131-140.
Wydawca:
Czelej
Rok: 2003
Język: polski
Charakter formalny: Rozdział książki
Typ MNiSW/MEiN: praca monograficzna
Identyfikatory
BPP ID: (29, 28223) wydawnictwo zwarte #28223
Metryki
3,00
Punkty MNiSW/MEiN
0
Impact Factor
0
Punktacja wewnętrzna
Eksport cytowania
Wsparcie dla menedżerów bibliografii:
Ta strona wspiera automatyczny import do Zotero, Mendeley i EndNote. Użytkownicy z zainstalowanym rozszerzeniem przeglądarki mogą zapisać tę publikację jednym kliknięciem - ikona pojawi się automatycznie w pasku narzędzi przeglądarki.
Informacje dodatkowe
| Rekord utworzony: | 13 kwietnia 2004 09:07 |
|---|---|
| Ostatnia aktualizacja: | 28 maja 2018 23:06 |