Starzenie się twarzy ukryte w jej warstwach - program pielęgnacji w oparciu o zabiegi kosmetologiczne, medycyny estetycznej i gimnastykę mięśni.

Opis bibliograficzny

Starzenie się twarzy ukryte w jej warstwach - program pielęgnacji w oparciu o zabiegi kosmetologiczne, medycyny estetycznej i gimnastykę mięśni. [AUT.] ANNA SOKOŁOWSKA, EWELINA FIRLEJ, ANITA WDOWIAK-FILIP, URSZULA PRZEBIROWSKA, JOANNA BARTOSIŃSKA. W: Konferencja Naukowo-Szkoleniowa z sesją studencką : Spastyczność : aktualne trendy w leczeniu spastyczności u dzieci i dorosłych. Lublin, 3 lutego 2023. [Streszcz.] s. 12-13.
Skopiowane!
Kliknij opis aby skopiować do schowka

Szczegóły publikacji

Źródło:
Konferencja Naukowo-Szkoleniowa z sesją studencką : Spastyczność : aktualne trendy w leczeniu spastyczności u dzieci i dorosłych. Lublin, 3 lutego 2023. [Streszcz.], s. 12-13.
Rok: 2023
Język: polski
Charakter formalny: Streszczenie zjazdowe konferencji krajowej
Typ MNiSW/MEiN: inne

Identyfikatory

BPP ID: (29, 96322) wydawnictwo zwarte #96322

Metryki

0
Punkty MNiSW/MEiN
0
Impact Factor
0
Punktacja wewnętrzna

Eksport cytowania

Wsparcie dla menedżerów bibliografii:
Ta strona wspiera automatyczny import do Zotero, Mendeley i EndNote. Użytkownicy z zainstalowanym rozszerzeniem przeglądarki mogą zapisać tę publikację jednym kliknięciem - ikona pojawi się automatycznie w pasku narzędzi przeglądarki.

Skopiowane!

Informacje dodatkowe

Rekord utworzony:15 lutego 2023 17:02
Ostatnia aktualizacja:29 marca 2023 14:02