Przydatność oznaczeń w surowicy krwi markerów nowotworowych CA 15.3, CEA i TPA dla rozpoznania różnicowego raka i łagodnej dysplazji piersi : praca doktorska.

Opis bibliograficzny

Przydatność oznaczeń w surowicy krwi markerów nowotworowych CA 15.3, CEA i TPA dla rozpoznania różnicowego raka i łagodnej dysplazji piersi : praca doktorska. [AUT.] JANKOWSKI TOMASZ. Sosnowiec 2003, Śląska Akademia Medyczna; Katedra i Zakład Diagnostyki Izotopowej i Radiofarmaceutyków w Sosnowcu, k. 84, bibliogr. poz. 101, sum.
Skopiowane!
Kliknij opis aby skopiować do schowka

Szczegóły publikacji

Źródło:
k. 84, bibliogr. poz. 101, sum.
Wydawca:
Śląska Akademia Medyczna; Katedra i Zakład Diagnostyki Izotopowej i Radiofarmaceutyków w Sosnowcu
Rok: 2003
Język: polski
Charakter formalny: Praca doktorska
Typ MNiSW/MEiN: Praca Oryginalna

Identyfikatory

BPP ID: (35, 80482) praca doktorska #80482

Metryki

0
Punkty MNiSW/MEiN
0
Impact Factor
0
Punktacja wewnętrzna

Eksport cytowania

Wsparcie dla menedżerów bibliografii:
Ta strona wspiera automatyczny import do Zotero, Mendeley i EndNote. Użytkownicy z zainstalowanym rozszerzeniem przeglądarki mogą zapisać tę publikację jednym kliknięciem - ikona pojawi się automatycznie w pasku narzędzi przeglądarki.

Skopiowane!

Informacje dodatkowe

Rekord utworzony:31 lipca 2020 13:36
Ostatnia aktualizacja:31 lipca 2020 13:36