Ocena jakości życia w obliczu SPA (Sezonowej Psychozy Afektywnej) w opinii pacjenta oraz jej wpływ na efektywność i absencję w pracy.
Opis bibliograficzny
Ocena jakości życia w obliczu SPA (Sezonowej Psychozy Afektywnej) w opinii pacjenta oraz jej wpływ na efektywność i absencję w pracy. [AUT.] IWONA FILIP, AGNIESZKA GAŁASZKIEWICZ, KRZYSZTOF BOCZAR, PIOTR RAGANOWSKI, MAGDALENA SPACZYŃSKA. W: XLVII Sympozjum Studenckich Kół Naukowych Uczelni Medycznych. Lublin, 13-14 grudzień 2008. [Streszcz.] s. 134.
Szczegóły publikacji
Źródło:
XLVII Sympozjum Studenckich Kół Naukowych Uczelni Medycznych. Lublin, 13-14 grudzień 2008. [Streszcz.], s. 134.
Rok: 2008
Język: polski
Charakter formalny: Polskie streszczenie zjazdowe
Typ MNiSW/MEiN: inne
Identyfikatory
BPP ID: (29, 54498) wydawnictwo zwarte #54498
Metryki
0
Punkty MNiSW/MEiN
0
Impact Factor
0
Punktacja wewnętrzna
Eksport cytowania
Wsparcie dla menedżerów bibliografii:
Ta strona wspiera automatyczny import do Zotero, Mendeley i EndNote. Użytkownicy z zainstalowanym rozszerzeniem przeglądarki mogą zapisać tę publikację jednym kliknięciem - ikona pojawi się automatycznie w pasku narzędzi przeglądarki.
Informacje dodatkowe
| Rekord utworzony: | 5 czerwca 2009 16:19 |
|---|---|
| Ostatnia aktualizacja: | 28 maja 2018 23:06 |