Epidemiologiczna ocena przypadków obrażeń czaszki twarzowej powstałych w czasie pracy na podstawie materiału Kliniki Chirugii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej.
Opis bibliograficzny
Epidemiologiczna ocena przypadków obrażeń czaszki twarzowej powstałych w czasie pracy na podstawie materiału Kliniki Chirugii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. [AUT.] M[AŁGORZATA] BARTOSZCZE-TOMASZEWSKA, T[OMASZ] TOMASZEWSKI, P[AWEŁ] WORONKO, A[NDRZEJ] STODÓŁKIEWICZ. W: I Kongres Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-Twarzowej. XI Zjazd Sekcji Radiologii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Warszawa, 24-25 październik 1997. Streszcz s. 30.
Skopiowane!
Szczegóły publikacji
Źródło:
I Kongres Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-Twarzowej. XI Zjazd Sekcji Radiologii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Warszawa, 24-25 październik 1997. Streszcz, s. 30.
Rok: 1997
Język: polski
Charakter formalny: Polskie streszczenie zjazdowe
Typ MNiSW/MEiN: inne
Identyfikatory
BPP ID: (29, 18015) wydawnictwo zwarte #18015
Metryki
0
Punkty MNiSW/MEiN
0
Impact Factor
0
Punktacja wewnętrzna
Eksport cytowania
Wsparcie dla menedżerów bibliografii:
Ta strona wspiera automatyczny import do Zotero, Mendeley i EndNote. Użytkownicy z zainstalowanym rozszerzeniem przeglądarki mogą zapisać tę publikację jednym kliknięciem - ikona pojawi się automatycznie w pasku narzędzi przeglądarki.
Informacje dodatkowe
| Rekord utworzony: | 24 kwietnia 2002 18:23 |
|---|---|
| Ostatnia aktualizacja: | 28 maja 2018 23:01 |