Chromatografia cienkowarstwowa wybranych leków w układzie z żelem krzemionkowym impregnowanym albuminami kurzą i wołową.
Opis bibliograficzny
Chromatografia cienkowarstwowa wybranych leków w układzie z żelem krzemionkowym impregnowanym albuminami kurzą i wołową. [AUT.] K[AMILA] SKOP*, A[NNA] KLIMEK-TUREK, T[ADEUSZ] H. DZIDO. W: X Polska Konferencja Chemii Analitycznej : Od chemii wszystko się zaczyna. Lublin, 1-5 lipca 2018. [Streszcz.] s. 302.
Szczegóły publikacji
Źródło:
X Polska Konferencja Chemii Analitycznej : Od chemii wszystko się zaczyna. Lublin, 1-5 lipca 2018. [Streszcz.], s. 302.
Rok: 2018
Język: polski
Charakter formalny: Streszczenie zjazdowe konferencji krajowej
Typ MNiSW/MEiN: inne
Identyfikatory
BPP ID: (29, 88129) wydawnictwo zwarte #88129
Metryki
0
Punkty MNiSW/MEiN
0
Impact Factor
0
Punktacja wewnętrzna
Eksport cytowania
Wsparcie dla menedżerów bibliografii:
Ta strona wspiera automatyczny import do Zotero, Mendeley i EndNote. Użytkownicy z zainstalowanym rozszerzeniem przeglądarki mogą zapisać tę publikację jednym kliknięciem - ikona pojawi się automatycznie w pasku narzędzi przeglądarki.
Informacje dodatkowe
| Rekord utworzony: | 10 sierpnia 2018 09:00 |
|---|---|
| Ostatnia aktualizacja: | 10 sierpnia 2018 09:00 |