Wykorzystanie Klasyfikacji ICD-10 do określania ciężkości obrażeń na podstawie współczynników ryzyka dla populacji poszkodowanych w wyniku urazów w regionie lubelskim : praca na stopień doktora habilitowanego nauk medycznych.
Opis bibliograficzny
Wykorzystanie Klasyfikacji ICD-10 do określania ciężkości obrażeń na podstawie współczynników ryzyka dla populacji poszkodowanych w wyniku urazów w regionie lubelskim : praca na stopień doktora habilitowanego nauk medycznych. [AUT.] ADAM NOGALSKI. Lublin 2008, Akademia Medyczna im. prof. F. Skubiszewskiego w Lublinie, ss. 218, bibliogr. poz. 428, 978-83-88691-37-9.
Skopiowane!
Szczegóły publikacji
Źródło:
ss. 218, bibliogr. poz. 428.
Wydawca:
Akademia Medyczna im. prof. F. Skubiszewskiego w Lublinie
Rok: 2008
Język: polski
Charakter formalny: Książka w języku polskim
Typ MNiSW/MEiN: praca monograficzna
Identyfikatory
ISBN: 978-83-88691-37-9
BPP ID: (29, 79607) wydawnictwo zwarte #79607
Metryki
0
Punkty MNiSW/MEiN
0
Impact Factor
0
Punktacja wewnętrzna
Eksport cytowania
Wsparcie dla menedżerów bibliografii:
Ta strona wspiera automatyczny import do Zotero, Mendeley i EndNote. Użytkownicy z zainstalowanym rozszerzeniem przeglądarki mogą zapisać tę publikację jednym kliknięciem - ikona pojawi się automatycznie w pasku narzędzi przeglądarki.
Informacje dodatkowe
| Rekord utworzony: | 16 kwietnia 2015 10:14 |
|---|---|
| Ostatnia aktualizacja: | 28 maja 2018 23:01 |